Boží tělo 30.5.2024 + upřesnění
Přidal frs, Květen 29 2024 07:54:53
Milé scholistky a scholisté,
srdečně Vás zdravím.

Zítra ve čtvrtek 30.5. se v kostele Panny Marie Růžencové u dominikánů na Slovanech uskuteční Slavnost Božího Těla - pro celou Plzeň dohromady. Celé v číst více. Doplněno upřesnění.
Podrobné novinky
Milé scholistky a scholisté,
srdečně Vás zdravím.

Zítra ve čtvrtek 30.5. se v kostele Panny Marie Růžencové u dominikánů na Slovanech uskuteční Slavnost Božího Těla - pro celou Plzeň dohromady.
Po mši svaté v kostele v 18.00 bude eucharistický průvod (pravděpodobně v klášterní zahradě) se zastavením u čtyř oltářů - každá schola zazpívá u jednoho.
Prosím, pokud můžete, přijďte.
Po slavnosti bychom se přesunuli na místo "klasických" čtvrtečních zkoušek naší scholy do sálu u františkánů (i když jsem ve čtvrtek na zkoušce říkal něco jiného) - a tam by byla klasická čtvrteční zkouška - je tam přece jen jistota zázemí.
Tak se omlouvám za mylné informace, moc vás všechny zdravím a těším se zítra.
Tonda

Milé scholistky a scholisté,
tak vám píšu ještě jednou, zítra to bude zase trochu jinak - scholy u oltářů zpívat nebudou - mluvil jsem s regenschorim z katedrály Alešem Noskem......
Účast na mši svaté samozřejmě doporučuji i bez našich zpěvů a účast na pravidelné zkoušce scholy v 19.30 v sále ve Františkánské ulici samozřejmě také.
Kdybychom se trošku s příchodem ze Slovan opozdili, tak prosím o trpělivost. a shovívavost.
Moc vás zdravím
Tonda Švehla