Velikonoce 2024 jsou za dveřmi - termíny
Přidal frs, Březen 24 2024 21:24:29
Milé schólistky a schólisté,

moc vás všechny zdravím o Květné neděli. Ráno jsme zazpívali na společné liturgii, bylo to trochu hektické s několika malými překvapeními, několika mými chybami, ale dle mého nekritického hodnocení to vše nakonec dopadlo docela dobře. Moc vám za to děkuji. Celé v číst více.
Podrobné novinky
Milé schólistky a schólisté,

moc vás všechny zdravím o Květné neděli. Ráno jsme zazpívali na společné liturgii, bylo to trochu hektické s několika malými překvapeními, několika mými chybami, ale dle mého nekritického hodnocení to vše nakonec dopadlo docela dobře. Moc vám za to děkuji.

Před sebou máme "Svatý týden" - období, kdy se během roku scházíme nejčastěji. Nejinak by to mělo být i letos, tak vám chci v krátkosti jen zrekapitulovat termíny, kdy bychom se měli sejít:

Tak pozor:
Středa 27.3. v 19.00 generální zkouška Korunovační mše W. A. Mozarta v kostele u redemptoristů nahoře na kůru - zkouška s orchestrem, scholou a sólisty. - zkouška extrémně důležitá, nechceme Korunovační mši pouze ledabyle odzpívat, ale měli bychom společně zapracovat i na celkové souhře a výsledném výrazu. - prosím určitě přijďte, raději se teple oblečte, není tam sice nějaká drtivá zima, ale přeci jen nikdo nebudeme chtít před Velikonocemi nastydnout...Předběžně budeme zkoušet tak do 20.15, možná i kratince déle...- zase to ale nebudeme přehánět.

Zelený čtvrtek 28. 3.
začátek v 18.00 hod - zkoušku bychom zahájili v 17:40 v místnosti vedle kůru

Velký pátek 29.3.
začátek v 18.00 hod - zkoušku bychom zahájili v 17:30 !!! v místnosti vedle kůru

Bílá sobota 30.3.
začátek ve 20.00 hod - zkoušku bychom zahájili v 19:30 !!! v místnosti vedle kůru

Velikonoční neděle 31.3. - Boží hod
začátek v 9.00 hod - zkoušku bychom zahájili v 8.00 !!! hod na kůru s orchestrem a sólisty - prosím přijďte všichni a včas.

Tak to je zatím asi všechno, přeji vám všem pěkný předvelikonoční čas a budu se těšit, že to snad vše s pomocí Boží zvládneme.

Tonda Švehla