Tříkrálový koncert pro Charitu
Přidal frs, Leden 04 2023 12:18:17
Milí přátelé,
mám velikou radost, že jste v neděli tak krásně zazpívali na tradičním vánočním Tříkrálovém charitativním koncertě.
Celé v číst více.
Podrobné novinky
Milí přátelé,
mám velikou radost, že jste dnes tak krásně zazpívali na tradičním vánočním Tříkrálovém charitativním koncertě. Zrovna ho poslouchám na záznamu (na internetu - adresa: farnost Plzeň Bory - a na stránkách farnosti je pak značka na kontinuální přímý přenos z kostela se zpětným záznamem několika hodin - po několika hodinách se to plynule automaticky zase maže). Obraz není nic moc, ale zvuk je obstojný - nato že je mikrofon a kamera umístěná na kazatelně...) Tak se na to taky můžete ještě rychle podívat, než to bude smazáno. Samozřejmě nějaké chyby tam jsou, na to je zase lepší se k záznamu nevracet a nechat si prvotní dojem...

Teď ve čtvrtek 5. ledna v 19.30 bude trochu atypická zkouška - uskutečníme ji na faře - Thámova 30 (je to kolmá ulice na Klatovskou v úrovni Chodského náměstí). Trochu si zazpíváme, trochu popovídáme, k tomu trochu pojíme a lehce připijeme. Prosím vás, přinesme, kdo můžete, cukroví, nebo něco slaného, nebo to co vám chutná, taky nějaké pití - alko i nealko - no prostě fantazii se meze nekladou. Co si připravíme, to budeme mít.
Přeji vám vše dobré do celého nastávajícího roku, pevné zdraví, radost, pokoj, štěstí a Boží požehnání ve všem vašem konání.
Budu rád, když v našem snažení vytrváme a budeme i nadále se snažit naším zpěvem zpívat k větší cti a slávě Boží i k naší potěše.
A ještě jednou Vám moc děkuji.
Tonda